Referencie


Pokiaľ by som sa mal vyjadriť na adresu fotografa Michala Kapuša, tak vyslovujem len samé pozitíva. Super prístup k práci, k zákazníkovi a samotná jeho tvorba určite uspokojí aj najnáročnejšieho zákazníka. Preto s kľudným svedomím môžem povedať len jedno: ” Vrele doporučujem” a Michalovi želám veľa úspechov a veľa, veľa super fotiek. S pozdravom Tomáš (Trenčín)

Ďakujeme Michalovi za úžasnú uvoľnenú atmosféru pri fotení a super prístup k nášmu synčekovi. Fotenie sme si doslova užívali. V budúcnosti sa určíte ešte vidíme a nafotíme ďalšie momentky. Alexino, Miriam a Jozef (Dubnica)

Michal je skvelý fotograf. Keďže bol náš svadobný deň pre nás stresujúci, Michal doň svojím prístupom vniesol pohodu a uvoľnenie. Fotenie s ním sme si naozaj užili. Výsledok jeho práce predčil naše očakávania. Fotky sú nádherné a s hrdosťou ich každému ukazujeme. Vrelo odporúčam !!! Táňa a Robo (Piešťany)

…touto cestou by sme sa chceli poďakovať Michalovi za príjemnú spoluprácu, profesionálny prístup, za uvoľnenú atmosféru, ktorú nám vyčaril počas nášho svadobného dňa. Zachytil tie najkrajšie okamihy, ktoré nám budú pripomínať nezabudnuteľné spomienky. Z fotografií cítiť profesionalitu, neskutočnú originalitu, nápaditosť a vášeň z fotografovania. Michal, ďakujeme a prajeme všetko dobré. Zuzka a Marian (Trenčín)

Spolupráca s Michalom bola na výbornej úrovni, ako na profesionálnej tak i na priateľskej. Je v pohotovosti každú sekundu, za čo ho nesmierne obdivujeme. Každú komplikáciu hneď vyrieši, ako keby ani nebola. Fotenie bol pre nás úplný zážitok. Vynikajúca atmosféra, pokoj a neustály úsmev na tvári v nás vzbudzoval potešenie z fotenia. Ani sme si neuvedomovali ako nám zbehol čas, bolo to úplne spontánne, uvoľnené, vtipné a príjemné. Janka&Pascal&Maťko (Trenčín)

We adore the photo´s they are so beautiful, creative, imaginative and divine. Thank you so much !! Natali & Eddie (London)

I just wanted to write and say how absolutely perfect they are… You completely captured the mood. Every time I look at them, I remember as it was just yesterday. Well done…. and keep going… Maximilian (London)

I don´t if we have as yet told you how fabulous we think the photos are! Thanks for doing such great job with the pictures and also the beautiful album. Jenifer&Tom (Bourton Grange)

I just wanted to tell you how thrilled we are with the photos. We really do love them. The slideshow, I had t see again,again and again…. Sarah&John (Richmond)