O mne

„Každý si zaslúži krásne fotografie“ je motto, ktorým sa riadim pri mojej práci.

Prečo? Z jednoduchého dôvodu, ku každému zákazníkovi, či už je to portrétové fotenie, svadobné fotografie, alebo foto rodinky s detičkami pristupujem vždy individuálne.

Samotnej svadbe predchádza osobné stretnutie, kde si vypočujem Vaše požiadavky, predstavy, námety a spolu popustíme uzdu fantázii. V prvom rade, je to Váš veľký deň, kde ja ako svadobný fotograf zvečním všetky jeho krásy a radosťi. Pri každom fotografovaní sa snažím navodiť príjemnú a uvoľnenú atmosféru, zachytiť vaše pocity, kde váš smiech je naozaj Váš. Máte svoje obľúbené miesto? Sem s ním, pretože Vami navrhnuté i keď netradičné miesta budú pre mňa vždy novou inšpiráciou a výzvou…

Moja práca by sa dala charakterizovať ako kombinácia portrétovej a reportážnej fotografie, kde sa snažím zachytiť momenty, ktoré si mladomanželia pri všetkom tom zhone počas svadobného dňa mnohokrát ani neuvedomia a až pri prezeraní svadobných fotografií vo svadobnom albume si svoj svadobný deň vychutnávajú opäť nanovo.

Som fotograf z Trenčína, ale bez problémov nafotím čokoľvek, kdekoľvek a kedykoľvek. Ja som tu, aby som naplnil vaše očakávania.
Pri svojej práci používam profesionálnu techniku značky CANON.
Verím, že Vás moje fotografie zaujmú a že sa na moju stránku opäť vrátite.

Teším sa na Vás.
Michal Kapuš / fotograf